به صرفه و اقتصادی برای کشاورزان

بهترین جایگزین کودهای شیمیایی
دارای نشان ملی استاندارد ایران
عاری از علف های هرز و عوامل بیماری زا

...
...

شرکت کاسپین کود گلستان

گسترش مصرف کودهای ارگانیک و تغذیه گیاهان در راستای حفظ بقاء اکولوژی
 • ...
  بهبود کیفیت خاک

  اسيد هيوميک باعث بهبود ساختار خاک، افزايش انعطاف پذيری و تهويه خاک، بهبود ترشح آب و جذب عناصر مغذی توسط گياهان مي شود. همچنين، اين كود باعث كاهش رسوب در خاک، كاهش آبگريزی خاک و كاهش شوری خاک می شود.

 • ...
  افزايش بهره وری و كيفيت محصولات

  استفاده از اسيد هيوميک منجر به افزايش بهره وری گياهان، افزايش تعداد و اندازه ميوه ها و كاهش نرخ هدر رفت محصولات خواهد شد. همچنين، اين كود باعث بهبود كيفيت محصولات، افزايش مقاومت گياهان در برابر بيماري ها و آفات و بهبود ويژگی های غذايی محصولات می شود.

 • ...
  کاهش هزینه های کشت

  استفاده از اسید هیومیک نقش موثری در کاهش هزینه های کشت، نیاز به آبیاری و نیاز به کودهای شیمیایی دارد. همچنین، باعث افزايش دوره زمانی مصرف كودهای شيميايی می شود.

...
...
...
حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست

ترویج بازارهای داخلی و جذب بازارهای خارجی به منظور ارائه تولیدات با کیفیت از مهمترین کارهای این مجموعه تولیدی می باشد.

...
ماندگاری بالا محصولات

این کود بر خلاف کودهای شیمیایی فاقد تاثیرات مخرب بر خاک، ریشه گیاه و محیط زیست بوده و عناصر موجود در آن در اثر آبیاری متوالی یا بارندگی شسته نمی شود؛ بلکه به تدریج آزاد و فعال شده و برای گیاه قابل مصرف می گردد.

...
رشد سریع و افزایش کیفیت

موجبات رشد و تقویت مستمر گیاه را فراهم آورده و ضمن اصلاح و احیا بافت خاک در کشت های بعدی نیز تاثیرات مثبت خود را تداوم می بخشد؛ همچنین با افزایش فعالیت های باکتریایی در خاک و افزایش فعالیت میکروارگانیسم ها باعث باروری و افزایش کیفیت و عملکرد محصول می گردد.

...
جدیدترین تکنولوژی

امروزه جهت رفع معایب کودهای تازه دامی و مرغی با استفاده از تکنولوژی های نوین این کودها را فرآوری می کنند تا به لحاظ ظاهری، رفع آلودگی و همچنین اضافه نمودن ویژگی های مثبت از جمله امکان غنی سازی این کودها تغییرات قابل قبولی ایجاد گردد.

...
عاری از هرگونه بیماری و علف هرز

این نهاده ها با کمک تیم تخصصی کاسپین به صورت بهترین کلاته کننده های طبیعی تولید گشته و فاقد هرگونه عوامل بیماری زا، بوی نامطبوع، علف هرز، تخم حشرات و لارو و سایر آلودگی های متداول در کود خام بوده و کاملا بهداشتی است.

...
...
چرا کاسپین کود گلستان؟
این کارخانه با داشتن تیم تخصصی فنی، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه های تولید، به تولید هیومیک اسید در فرمولاسیون های مایع، پودری و گرانول پرداخته و با تأییدیه مؤسسه آب و خاک وزارت کشاورزی و آزمایشگاه های معتبر بین المللی، باعث رضایتمندی مصرف کنندگان عزیز گردیده؛ بدین جهت فرآورده های اسید هیومیک این کارخانه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
 • ...
  جزو بزرگترین تولیدکنندگان کشور هستیم

  فرآوری کودها با استفاده از بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی های نوین

 • ...
  تضمین کننده کیفیت و ماندگاری بالا

  عدم استفاده از سایر مواد متفرقه و لئوناردیت نامرغوب، همچنین تولید اسیدهیومیک تحت نظارت تیم کاملا تخصصی

 • ...
  رشد سریع و افزایش کیفیت محصولات

  کود کاسپین یک محصول طبیعی، ارگانیک و بدون مواد شیمیایی می باشد، بنابراین کود پلت غنی شده ارگانیک دارای مواد آلی و عناصر ماکرو و میکرو است که شامل ازت، فسفر، پتاسیم، آهن، منیزیم، روی، کلسیم، مس و ... می باشد.

کاسپین کود گلستان، به سوی سرزمین گلستان

حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست

...

+60

نیروی انسانی

...

12

سال تجربه کاری

...

200000

میزان تناژ فروش تا به امروز

...

+500

مشتری

...
کود هیومیک اسید مایع و پودری

کودی ارگانیک حاوی اسید هیومیک، اسید فولویک و پتاسیم محلول در آب با قابلیت استفاده در انواع سیستم های آبیاری غرقابی و تحت فشار می باشد. ترکیبات آلی پایدار موجود در این کود موجب بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و افزایش جمعیت و فعالیت میکروارگانیسم های خاک می گردد. از ویژگی های هیومیک اسید می توان به افزایش چشمگیر حجم ریشه، سهولت استفاده در انواع سیستم های آبیاری، بهبود بافت خاک و افزایش نگهداری آب در خاک، افزایش جمعیت میکروبی مفید خاک، افزایش مقاومت در برابر سرما، گرما و شوری خاک، افزایش جذب مواد مغذی توسط ریشه، افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی خاک اشاره نمود.

...
مایع مرغی

این کود حاوی مواد آلی، اسید هیومیک، نیتروژن حاصل از فعالیت ارگانیک، فسفر ، پتاسیم ، کلسیم و عناصر میکرو می باشد که برای طیف وسیعی از محصولات کشاورزی کاربرد دارد. این کود دارای محرک های آنزیم های گیاهی می باشد و استفاده از آن سبب افزایش میکروارگانیسم های مفید خاک و نیز مقاومت گیاه به تنش های محیطی و افزایش ریشه دهی و صرفه جویی در مصرف آب می گردد. کود مرغی نسبت به سایر کود های حیوانی دارای درصد بیشتری عناصر قابل جذب مانند: نیتروژن ، پتاسیم و فسفر است که نقش موثری در رشد رویشی و زایشی گیاهان دارد.

...
کود پلیت مرغی

کود پلیت غنی شده ارگانیک دارای مواد آلی و عناصر ماکرو و میکرو هستند که شامل ازت، فسفر،پتاسیم، آهن،منیزیم، روی، کلسیم، مس و.. می باشد. این کود سبب افزایش مواد آلی، حاصلخیزی خاک و افزایش ظرفیت نگه داری آب و سبب کاهش دفعات آبیاری و آبشویی عناصر می گردد. عاری از هرگونه آلودگی عوامل بیماری زا، بذور علف های هرز، لارو و تخم حشرات و سایر آلودگی های متداول در کود خام بوده و کاملا بهداشتی و فاقد بوی نامطبوع است. کود آلی ارگانیک ضد عفونی شده دارای 46 درصد ماده آلی کاملا خشک، به شکل پلیت و قابل مصرف برای انواع گیاهان می باشد. این کود برای محصولات باغی ،زراعی ، گلخانه ای، سبزی و صیفی، چمن و فضای سبز و گل و گیاهان زینتی قابل استفاده است.

سوالات متداول

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود

استفاده از کودهای ارگانیک موجب افزایش میزان ماده آلی خاک و در نتیجه سبب بهبود نفوذپذیری خاک و تهویه آن می شود؛ همچنین کودهای ارگانیک حاوی عناصر غذایی اساسی و پایه برای رشد گیاهان هستند که سبب افزایش باروری خاک و عملکرد گیاهان می شوند.
بطور کلی زمانهای استفاده از هیومیک اسید برای باغات و انواع درختان میوه قبل از گل دهی، اوایل تشکیل میوه و 30 الی 45 روز قبل از برداشت است؛ اما بهترین زمان مصرف هیومیک اسید برای درختان می تواند قبل از بیدار شدن آن ها از خواب زمستانه و ابتدای فصل رشد (قبل از گل دهی) باشد. این مرحله بسیار مهم است زیرا ریشه گیاهان تازه از خواب بیدار شده و لازم است مواد غذایی زیادی در دسترس گیاه قرار گیرد.
1. آبیاری زیاد یا گلدان نامناسب؛ باعث خفگی ریشه می شود و گیاه دیگر نمی تواند ریشه های جدید ایجاد کند و قادر به مصرف آب نیست.
2. هوای خیلی گرم یا خیلی خشک؛ گرما سبب خاموشی گیاه می شود و گیاه رطوبت نمی گیرد، رطوبت از برگهای گیاه تبخیر و سبب سوزش برگها می شود.
3. نور بیش از حد؛ قرارگیری گیاه آپارتمانی در یک مکان آفتابی سبب سوختن برگ هایش می شود.
4. کود بسیار زیاد؛ کود زیاد می تواند باعث آسیب جدی به ریشه ها و گیاهان بشود. در ماه های گرم تابستان از کود کمتر استفاده کنید.
5. خاک نامناسب؛ خاکی که زهکشی خوبی نداشته باشد سبب می شود آب داخل گلدان بماند و مشکلی که در گزینه 1 توضیح داده شد پیش آید.
زیاده روی در کود دهی ممنوع! البته کمبود مواد مغذی باعث کاهش رشد گیاه و گلدهی در گیاهان گل دار می شود. اگر زمانی کود اضافی به گیاه تان دادید باید هرچه سریع تر آن را با آبیاری عمیق از خاک گیاه خود خارج کنید، همچنین می توانید گیاه را با گلدان درون تشتی از آب قرار دهید بطوریکه سطح آب داخل تشت از خاک گلدان بالاتر باشد.